Szanowni Państwo,

 

z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, określane jako RODO.

 

Ochrona Państwa danych zawsze była dla nas priorytetem, stanowiąc o wiarygodności naszej działalności. Zastosowanie przepisów RODO pomogło nam chronić je jeszcze skuteczniej. Wdrożyliśmy wszelkie niezbędne procedury, a także skontrolowaliśmy wszystkie dotychczasowe zabezpieczenia. Nasi operatorzy zostali dodatkowo przeszkoleni z zakresu ochrony danych osobowych, jak również podpisali umowy o zachowaniu poufności przetwarzania danych osobowych.

 

Dane, których potrzebujemy, by skutecznie zrealizować zamówienie to dane pozwalające rozpoznać klienta, ale nie zidentyfikować osobę. Podczas składania zamówienia każdy z Państwa zobowiązany jest podać:

  • imię lub nazwisko lub dowolne hasło,
  • numer telefonu,
  • oraz adres podstawienia samochodu.

 

Państwa dane przechowujemy jedynie po to, by ułatwić realizację kolejnego zlecenia i gwarantujemy, że nie są one przetwarzane w innym celu.

 

Współadminstratorem  Państwa danych osobowych jest TELE TAXI 400 400 sc Mariusz Bedyniak Piotr Kejnik Krzysztof Cyrankowski   z Grupy Taxi 800400400 .

 

W każdej chwili mogą się Państwo dowiedzieć się, które z Państwa danych są przetwarzane, składając zapytanie na adres dane@400.pl lub zdecydować o ich usunięciu, wysyłając smsa o treści STOP na numer 601 400 400.

 

Zobacz również:

Dziękujemy za Państwa zaufanie.
TELE TAXI 400 400
Witamy, w czym możemy Ci dzisiaj pomóc?