6986 Views |  Like

Taxi dla Korporacji

Taxi dla klientów korporacyjnych

Specjalnie dla klientów korporacyjnych zbudowaliśmy atrakcyjny system zamawiania taksówek w oparciu o aplikacje internetowe, vouchery, specjalne karty oraz hasła.

Od wielu lat bezgotówkowo obsługujemy Firmy P&G, Indesit, Sonoco, GE,  Hutchinson, Dell, Rehab i wiele innych.

Proponujemy trzy sposoby realizacji bezgotówkowych przewozów taxi na terenie miasta:

  1. taxi card – grupa pracowników zostaje wyposażona w karty przypominające kredytowe. Każda karta jest personifikowana oraz posiada limit określony przez dysponenta do wykorzystania w skali miesiąca kalendarzowego.
  2. vouchery – kwity podróżne: otrzymujecie Państwo bloczek np. 50 sztuk kwitów podróżnych, każdy w dwóch samo kopiujących egzemplarzach. Osoba upoważniona, recepcjonistka, kierownik działu itp. każdorazowo wypełnia kwit w części imię i nazwisko oraz trasa przejazdu i wręcza osobie która będzie podróżować taxi. Kierowca taxi wypełnia w polu cena, sobie zostawia oryginał, kopia pozostaje u podróżnego.
  3. hasło – zamawianie taksówek odbywa się poprzez podanie ustalonego hasła. Kierowca po zakończonym kursie wypełnia potwierdzenie wykonania usługi, które to podpisuje klient.

Każdy kurs obsługiwany bezgotówkowo jest autoryzowany przez kierowcę taxi w naszym systemie IT. Autoryzacja skutkuje wysłaniem pod wskazany adres mailowy informacji o odbytym przewozie – data , kwota, numer vouchera lub karty. Procedura ta umożliwia na bieżąco kontrolować wydatki związane z usługami taxi.

 TRANSFERY LOTNISKOWE
Specjalnie dla klientów korporacyjnych zbudowaliśmy system zamawiania taksówek w oparciu o aplikacje internetowe.

Upoważnieni pracownicy otrzymują dostęp do strony poprzez którą zamawiają usługi transportowe. Mają dostęp do archiwum, obecnych zamówień oraz przyszłych. Mogą je modyfikować w dowolny sposób do chwili przekazania do realizacji kierowcy. Wiedzą który kierowca jedzie, jaki ma numer telefonu, znają markę samochodu. W każdej chwili można eksportować dowolny fragment do Excela w celu określenia kosztów.

W przypadku braku dostępu do Internetu można stosowne zamówienie złożyć telefonicznie. W imieniu zamawiającego nasz pracownik umieści je w odpowiedniej firmie wraz ze stosowną adnotacją.

Samochody dedykowane do transferów lotniskowych są wyposażone w terminale do akceptacji kart kredytowych VISA, Master, AMEX.