Taxi BUS i transfery lotniskowe

Transfery lotniskowe:

Przewozy poza granice miasta – do transferów lotniskowych/międzymiastowych dedykujemy grupę specjalnie wytypowanych samochodów (bez oznaczeń taxi) i kierowców. Kierowców obowiązują normy czasu pracy. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. W przypadku zmiany destynacji lotu do np. zamiast na Okęciu samolot ląduje Gdańsku, podstawimy lokalną taksówkę, która przewiezie bezgotówkowo pasażera do wskazany w zamówieniu adres. Specjalnie stworzone procedury bezpieczeństwa, zasad transportu, poruszania się po terenie firm jak i terminali lotnisk.

Samochody przeznaczone do transferów lotniskowych:

Skoda SuperB –  bardzo przez pasażerów ceniona za komfort oraz Volkswagen Sharan dla grupy 3-4 osób z dużą ilością bagażu. Dla osób ceniących sobie ekologię do transferów lotniskowych dedykujemy nowe Toyoty Corolle Combi.

Van service – Volkswagen CRAFTER, Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Mercedes Vito, Mercedes V-klasa.

Wszystkie auta wyposażone w klimatyzację, ABS, GPS, opony zmieniane sezonowo. Samochody są zawsze czyste, w doskonałym stanie technicznym. W pojazdach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Kierowcy przyjmują zapłatę kartami płatniczymi w tym również Amex.

Kierowcy wykonujący transfery lotniskowe:

Kierowcy obsługujący transfery lotniskowe to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, nienagannej higienie, posługujący się językiem angielskim na poziomie minimum komunikatywnym.

Zapytania i zamówienia prosimy kierować na adres: taxi@400.pl lub piotr@400.pl